6 відгуків
СУЧАСНІ ТА ЕФЕКТИВНІ ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ
+380 показати номер
+380 показати номер

Переваги твердопаливних котлів БЕПАС

Переваги твердопаливних котлів БЕПАС
Основним елементом котла є суцільнозварний теплообмінник з сертифікованої сталі товщиною 5 мм. (для котлів до 125 КВт.) та товщиною 6 мм. (для котлів більше 125 КВт.), що забезпечує його довговічність та надійність в експлуатації.
В якості палива для котлів використовуються дрова, вугілля, торф, тирса, відходи деревини, гранули (пелети) та брикети. Розкрій металу здійснюється методом лазерної різки, що дає змогу якісно виконувати складальні роботи. Гнуття деталей здійснюється із застосуванням сучасного обладнання, що дозволяє отримувати якісні деталі і точну їх підгонку під час виготовлення.
Наявність косих труб, закладених в конструкцію котла, забезпечують кращу циркуляцію води в теплообміннику.
Розміщення завантажувальних люків в котлах під кутом 90 градусів до осі та винесення їх за межі зони топки запобігає перегріванню та деформації металу люків під час роботи, а також виходу диму (газів) при відкритті люка. З метою створення більшої площі теплопередачі, підвищення ефективності роботи котлів, замість традиційних чавунних колосників в котлах БЕПАС використовуються безшовні товстостінні труби, по яких циркулює теплоносій. Для зменшення втрат теплової енергії та підвищення ККД котлів теплоізоляцію теплообмінника виконано з усіх сторін ізолюючим шаром 50 мм. Котли БЕПАС комплектуються вдосконаленим пультом керування власного виробництва та двома турбінами, які здійснюють періодичний піддув повітря в нижню та верхню частини топки, що в свою чергу покращує процес горіння палива в котлі. Такий принцип роботи забезпечує інтервал завантаження паливом від 6 до 12 годин (в залежності від виду палива) без додаткового контролю за роботою котла. На виробництві котли в обов'язковому порядку проходять гідравлічне випробування. Гарантія на теплообмінник - 3 роки. Термін експлуатації котла становить не менше 10 років.