Кошик
6 відгуків
СУЧАСНІ ТА ЕФЕКТИВНІ ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ
+38 (0362)620558

Про нас

ТОВ «БЕПАС ЕНЕРГО» є виробником сучасних твердопаливних котлів. Набутий досвід роботи, кваліфіковані спеціалісти, ефективні конструкторські рішення, використання новітнього технологічного обладнання - все це дозволяє з впевненістю гарантувати високу якість нашої продукції за доступною ціною.


Компанія постійно працює над вдосконаленням котлів, вивчаючи особливості їх експлуатації та враховуючи зауваження і пропозиції покупців.
Штат компанії постійно збільшується, доповнюється кваліфікованими і відданими своїй справі людьми. Наші консультанти завжди допоможуть Вам у виборі потрібного опалювального обладнання, що найкраще підійде до Вашого приміщення і Ваших потреб.


ТОВ «БЕПАС ЕНЕРГО» за підсумками 2011 року визнане оргкомітетом Національного бізнес-рейтингу як «Лідер галузі 2011» з одержанням сертифікату «Національний сертифікат 2011» та золотої медалі «Лідер галузі 2011».


Ми завжди зацікавлені у новій і вигідній співпраці з вітчизняними підприємствами. Будемо раді бачити Вас нашим клієнтом і партнером.

УВАГА! Формуємо дилерську мережу.