Кошик
6 відгуків
СУЧАСНІ ТА ЕФЕКТИВНІ ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ
+38 (0362)620558
Відгуки клієнтів

Відгуки клієнтів

Свій вибір зупинив на котлі БЕПАС-25. Працює тихо, одного завантаження вистачає на 6 год. роботи. Маю будинок площею 220 кв.м. Твердопаливний котел встановив паралельно з газовим. Фахівці компанії БЕПАС ЕНЕРГО виконали усі роботи по обвязці якісно і недорого.

Острожець Петро Олександрович, м.Луцьк, лютий 2015 р. 

Я - пенсіонер, а тому опалювати газом свій будинок площею 150 кв.м. дедалі стає все складніше. Порадившись з дружиною вирішили перейти на опалення дровами. І хоча пропозицій дуже багато, все ж-таки вирішили зупинити свій вибір на місцевому виробнику - компанії БЕПАС ЕНЕРГО. Фахівці цієї компанії запропонували мені комплексне вирішення проблеми: встановили твердопаливний котел БЕПАС-16 та утеплену трубу з нержавіючої сталі, яку, доречі, самі і виготовляють. Тепер в хаті тепло і затишно!

Сергій Семенович Франчук, с.Омеляна, Рівненська обл., лютий 2015 р. 

Відмова від газу та перехід на тверде паливо були зумовлені специфікою нашого виробництва, адже в столярному цеху завжди лишається багато відходів деревини. Пошуком твердопаливного котла займалися недовго, оскільки наші колеги вже мають досвід успішної експлуатації котла від компанії БЕПАС ЕНЕРГО. В січні 2015 року ми придбали котел БЕПАС-80. Одночасно вирішили дві проблеми: економія на опаленні та утилізація відходів нашого виробництва. Рекомендуємо усім звертатися в компанію БЕПАС ЕНЕРГО!

Мамчур А.П., директор столярного цеху, м.Тернопіль 

На нововорічні свята старий твердопаливний котел вийшов з ладу і з січня 2010 року новий котел від ТОВ "БЕПАС ЕНЕРГО" прекрасно функціонує в ЗОШ I-II ступеня с.Даничів (Корецький район). Котел 100 кВт опалюємо змішаним способом - вугіллям та дровами. Дітям тепло та затишно, всі задоволені.
Директор Даничівської ЗОШ I-II ступеня
Міськевич Наталія Ярославівна

В 2010 році вирішили замінити старі котли. Серед чималої кількості пропонованих на ринку твердопаливних котлів вибір зупинили на продукції ТОВ "БЕПАС ЕНЕРГО" і не помилились. Два котли потужністю 150 та  200 кВт більш ніж виправдали наші сподівання. В школі тепер завжди тепло,  незважаючи на сильні морози.

Директор Смизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 

Лущан Світлана Степанівна

Костопільським держлісгоспом  встановлено котел виробництва ТОВ "БЕПАС ЕНЕРГО"  потужністю 65 кВт.

Використовуємо його для обігріву приміщення музею. В опалювальний сезон 2010-2011рр. котел працював надійно і економно, забезпечив необхідним теплом, на що розраховуємо й наступного опалювального сезону.

Керівництво ДП " Костопільський лісгосп".

Для забезпечення теплом виробничих цехів нами було встановлено у 2010 році  2 котли "БЕПАС". Котли в опалювальний період працювали надійно, ефективно спалювали різноманітне тверде паливо, чим створили нам комфортні умовим праці. В 2012 році у зв'язку з  введенням в експлуатацію новозбудованого виробничого цеху, знову плануємо придбати котел "БЕПАС" потужністю 65кВт, для його ефективного теплозабезпечення.

Дирекція компанії "ЕЛЕКТРОСЕРВІС" м.Луцьк

Хочемо висловити подяку компанії ТОВ "БЕПАС ЕНЕРГО" за якісну та надійну опалювальну техніку. Ось вже другий рік використовуємо для обігріву примішень автосервісу твердопаливний котел "БЕПАС" потужністю 65кВт. Котел зручний та надійний в експлуатації, невибагливий до якості палива, ефективно забезпечує теплом.

Дирекція СТО Робітничий м.Рівне

В грудні 2011р. придбали котел "БЕПАС-50" потужністю 50 кВт для опалення станції технічного обслуговування автомобілів в с.Колоденка. До цього використовували газовий котел, від якого вирішили відмовитись через дорожнечу газу. Наразі, незважаючи на 20-градусні морози, в приміщеннях достатньо тепло і комфортно. Котел виправдів наші сподівання! За опалювальний сезон 2011-12р. окупилась його вартість та й ще вийшла економія близько 10 000 грн. порівняно з газовим опаленням! 

Директор СТО с.Колоденка

Добре порахувавши, вирішили встановити для обігріву приміщень столярного цеху та офісу твердопаливний котел. До цього часу використовували газовий. Серед чисельних пропозицій вибір зупинили на котлі ТОВ "БЕПАС ЕНЕРГО" з м.Рівне потужністю 65 кВт. Котел видався нам гарний по дизайну, простий в експлуатації, невибагливий до палива.  Запевнення спеціалістів щодо його надійності, економічності та ефективності на практиці повністю підтвердились. Тріскучі лютневі морози 2012 року не позбавили нас можливості працювати в теплі та затишку. У зв'язку з тим, що в котлі спалювали виключно відходи деревини нашого столярного цеху, тобто паливо було, можна сказати, безкоштовним - котел окупився за цей опалювальний сезон і до того ще й одержали економію в сумі 15,0 тис.грн.

Директор столярного цеху м.Луцьк

Дякуємо компанії "БЕПАС ЕНЕРГО" за якісний котел "БЕПАС - 125" , який придбали в 2011 році. Вже другий опалювальний сезон його експлуатуємо. Дає багато тепла і при цьому споживає порівняно з котлом, що був раніше, менше палива. Зручний та,як ми вже переконалися - надійний в експлуатації.

Директор Деражнянського аграрного ліцею

В 2012 році в Майданській загальноосвітній школі І-ІІ ступеня підприємством "БЕПАС ЕНЕРГО" проведено реконструкцію котельні з встановленням 2-х твердопаливник котлів "БЕПАС-100" (100кВт) та утеплених димових труб з нержавіючої сталі. Всі необхідні роботи підприємство виконало якісно і в стислі терміни, - за що щиро дякуємо. Котли працюють надійно, економно та ефективно. В якості палива використовуємо вугілля та торфобрикет.

Директор Майданської ЗОШ І-ІІ ступеня

Тисменицького р-ну Івано-Франківської обл.

В 2012 році придбали та встановили  в котельні Яблунівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат котел "БЕПАС-100" виробництва компанії "БЕПАС ЕНЕРГО" з м.Рівне. Котел працює добре, порівняно з старим споживає набагато менше палива, зручний та простий в обслуговуванні. Дякуємо за якісний котел!

Яблунівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат 

Косівський район Івано-Франківська область

Вибираючи котел потужністю 200 кВт зупинили свій вибір на котлі виробництва ТОВ "БЕПАС ЕНЕРГО". Сподобалась проста та ефективна конструкція котла, наявність автоматики. В процесі експлуатації пересвідчились на ділі, що котел можна завантажувати дровима навіть через 5-6 годин, що дуже зручно.

Солотвинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

Богородчанський район Івано-Франківська область

Для опалення офісного та виробничих приміщень використовували електричне опалення, на яке витрачали чималі кошти. Тому вирішили зайнятись пошуком альтернативи. Серед багатьох пропозицій  свій вибір зупинили на ТОВ "БЕПАС ЕНЕРГО" (м.Рівне), яка нам запропонувала комплексне рішення. Отже, компанія нам встановила твердопаливний котел "БЕПАС 16" потужністю 16кВт, провела систему опалення. Варто відзначити високу якість виконаних робіт, а найбільше нас приємно вразив твердопаливний котел - одного завантаження дров вистачає на 5 годин роботи. 

Компанія "Чудо Нива", м.Рівне

ДП "Костопільське лісове господарство", маючи давні партнерські стосунки з ТОВ "БЕПАС ЕНЕРГО", здійснюючи підготовку до опалювального сезону 2013/2014рр., знову звернулись до цієї компанії. Відповідно до укладених договорів, компанія "БЕПАС ЕНЕРГО" здійснила поставку та монтаж 2-х твердопаливних котлів "БЕПАС", утеплених димових труб з нержавіючої сталі в Мащанському лісництві, а в службовому приміщення мехдільниці- ще й системи опалення. Якість виконання робіт та продукція компанії "БЕПАС ЕНЕРГО" як завжди на висоті. Рекомендуємо!

ДП "Костопільське лісове господарство"